Operator wózka widłowego

Oferta pracy z dnia: 2018/11/20
Oferta ważna do dnia: 2018/12/21
Pracodawca: P.I.N Personal
Miejsce pracy: Kielce
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Niemcy

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego.

Zakres obowiązków:

  • obsluga wózka widłowego (czolowy lub boczny)
  • załadunek i rozładunek europalet oraz gitterboxów (metalowych skrzyn)
  • rozmieszczenie towarów na regały
  • dbanie o ład i porządek na miejscu pracy

Oferujemy:

  •  Zakwaterowanie – Umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • Opiekę koordynatora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dieta miesieczna
  • Pewna i stala praca od zaraz
  • uprawnienia na wózek widłowy – doświadczenie na dlugich widlach
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu conajmniej komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy z paletami i gitterboxami
  • prawo jazdy oraz wlasny samochod – mile widziane

Zainteresowany?

Prześlij CV za pomocą przycisku WYŚLIJ lub zadzwoń.

Kontakt:
004987197482140