Specjalista do spraw reklamy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Polska Press sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Polska Press Grupa to ogólnopolski koncern medialny, zatrudniający w Polsce około 3000 osób. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych  oraz biznesowych takich jak gratka.pl, naszemiasto.pl skupiamy się  na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Obowiązki:

  • Współpraca z klientami firmy
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych, akcji specjalnych, działań reklamowych
  • Tworzenie koncepcji działań reklamowych i marketingowych
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizacji akcji prosprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B, B2C
  • Wiedza z zakresu reklamy i budowania oferty sprzedażowej
  • Doświadczenie w planowaniu i zakupie mediów oraz innych kanałów komunikacji (mile widziane)
  • Umiejętność pracy na celach sprzedażowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność współpracy, nawiązywania i utrzymywania relacji z wieloma środowiskami
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Możliwość pracy w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia – znamy pojęcie Work-Life-Balance
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć
  • System premii
  • Udział w szkoleniach i ciekawych projektach
  • pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Szkolenia i niezbędne narzędzia pracy