Specjalista ds. zmian konstrukcyjnych

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/08/08
Oferta ważna do dnia: 2019/09/07
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce
Numer referencyjny: SZK/037/AJA
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Sprawdzanie zgodności listy części z rysunkami konstrukcyjnymi
  • Sprawdzanie zgodności dokumentacji konstrukcyjnej z wewnętrznymi normami
  • Opracowywanie zmian konstrukcyjnych w systemie
  • Zatwierdzanie, uwalnianie i archiwizowanie dokumentacji technicznej w systemie elektronicznym
  • Nadawanie numerów na części
  • Aktualizacja baz danych w procesie realizacji zmian
  • Fachowe wspomaganie działów produkcyjnych w zakresie dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość programów typu AutoCad

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

Miejsce pracy: Starachowice