SPRZEDAWCA W SKLEPIE MEDYCZNYM

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/11/30
Oferta ważna do dnia: 2018/12/31
Pracodawca: Robert
Miejsce pracy: Kielce
Numer referencyjny: 602117881

Zatrudnimy SPRZEDAWCĘ W SKLEPIE MEDYCZNYM

– pełen etat – 1 stanowisko

– 1/2 etatu – 2 stanowiska

Wymagania:

– wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe :

fizjoterapia / z aktualnym nr prawa wykonywania zawodu / , rehabilitacja, farmacja, pielęgniarstwo, ortopedia

lub kurs towaroznawstwa z zakresu artykułów medycznych

 wykształcenie średnie – technik farmaceuta

warunek konieczny – tylko podane kierunki lub kurs będą brane pod uwagę

– mile widziana znajomość obsługi programu SUBIEKT,

– mile widziana znajomość branży medycznej

– kreatywność,

– łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Zakres obowiązków:

– obsługa klientów, udzielanie informacji i prezentowanie towaru

– obsługa kasy fiskalnej, wydawanie paragonów oraz faktur sprzedaży

– nadzorowanie zamówień towaru, dostaw

– dbanie o ład i porządek w sklepie

– dbanie o odpowiednią ekspozycję w sklepie

Oferujemy:

– atrakcyjne zarobki

– umowę o pracę

– możliwości rozwoju zawodowego

PROSZĘ NIE DZWONIĆ

TYLKO CV na e-mail alfamed24@op.pl

+48 602 117 881