Szwaczka/Szwacz

Oferta pracy z dnia: 2018/10/23
Oferta ważna do dnia: 2018/11/22
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Kielce
Numer referencyjny: a0t5800000FblQvAAJ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • szycie odzieży roboczej,
  • obsługa maszyn krawieckich,
  • dbanie o ciągłość produkcji.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi maszyn typu stebnówka, overlock,
  • doświadczenie w szyciu,
  • zdolności manualne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • stałą pracę,
  • cały etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:30.